Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela-wychowawcę świetlicy w pełnym wymiarze godzin.
Oferty prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Praca w świetlicy w godz. 12.30-17.30

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola_raszyn@vp.pl

739 005 991 - Dyrektor Szkoły
(22) 715 99 10 - Sekretariat
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. CYPRIANA GODEBSKIEGO W RASZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej