Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: nowotarski, Nowy Targ, Małopolskie, Polska
Stanowisko nauczyciela z uprawnieniami do prowadzenia dowolnych zajęć z przedmiotu w szkole podstawowej

Wymagania:
Studia magisterskie lub studia podyplomowe oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć świetlicowych i obowiązki nauczyciela wynikające z prawa oświatowego i innych aktów prawnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sp4.nowytarg.pl

18-266-25-22
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W NOWYM TARGU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej