Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-02
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: gorzowski, Lipki Wielkie, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w świetlicy szkolnej. Opieka nad dziećmi dojeżdżającymi.

Wymagania:
Odpowiednie kwalifikacje.

Zakres obowiązków:
Praca w godzinach 11.00-15.10 od poniedziałku do piątku.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
splw@poczta.fm

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefon 607063317
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W LIPKACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 21
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka polskiego
    Janczewo (Lubuskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel języka polskiego na rok szkolny 2024/2025. Zatrudnienie od 01.09.2024 roku.Wymagania:Ukończone studia I lub II stopnia w zakresie polonistyki. Możliwe również zatrudnienie po ukończonych studiach podyplomowych...
  • Psycholog
    Drezdenko (Lubuskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Publiczne Przedszkole w Drezdenku poszukuje psychologa na 11 godzin tygodniowo
  • Wychowawca w zespole pozalekcyjnych zajęć wychowawczych zorganizowanych w podmiotach leczniczych
    Wojnowo (Lubuskie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze wychowawcy grupy zajęć pozalekcyjnych w placówce medycznej.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza i dodatkowa specjalność pedagogika lecznicz...