Wychowawca w zespole pozalekcyjnych zajęć wychowawczych zorganizowanych w podmiotach leczniczych

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: zielonogórski, Wojnowo, Lubuskie, Polska
Praca w charakterze wychowawcy grupy zajęć pozalekcyjnych w placówce medycznej.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym na kierunku pedagogika opiekuńczo - wychowawcza i dodatkowa specjalność pedagogika lecznicza.
W razie braku odpowiedniego wykształcenia możliwe jest zatrudnienie za zgodą Kuratora Oświaty.

Zakres obowiązków:
Będzie podany w kontakcie osobistym lub telefonicznym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spwojnowo@wp.pl

tel. 737 180 218
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W WOJNOWIE PRZY SZPITALU REHABILITACYJNO - LECZNICZYM DLA DZIECI
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w zespole pozalekcyjnych zajęć wychowawczych zorganizowanych w podmiotach leczniczych