Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: ostródzki, Lipowo, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w świetlicy szkolnej

Wymagania:
kwalifikacje do pełnienia funkcji nauczyciela, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
sprawowanie opieki nad uczniami i organizacja zajęć w świetlicy szkolnej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
splipowo@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
896471032
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W LIPOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 21
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Lipowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Stanowisko pedagoga specjalnegoWymagania:Kwalifikacje do zajmowania stanowiska pedagoga specjalnego przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Zgodne z rozporządzeniem MEiN z dnia 22 lipca 2022 r. zmieniające rozporządzenie w spraw...
  • Logopeda
    Ruszkowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:nauczyciel logopediiWymagania:Kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela logopediiZakres obowiązków:Korygowanie wad wymowy i usprawnianie języka, profilaktyka i likwidowanie zaburzeń komunikacji, prowadzenie ćwiczeń usprawniają...
  • Psycholog
    Ruszkowo (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:PsychologWymagania:Ukończone studia wyższe w zakresie psychologii oraz przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, pomoc rodzicom ...