Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gliwicki, Knurów, Śląskie, Polska
Oferujemy od 01.09. 2024 r. stanowisko wychowawcy - opiekuna świetlicy w szkole podstawowej. Zapewniamy wsparcie w rozwoju zawodowym oraz możliwość zdobywania dodatkowych kwalifikacji.

Wymagania:
Studia II stopnia z przygotowaniem pedagogicznym dające kwalifikacje do zajęć z uczniami w szkole podstawowej.

Zakres obowiązków:
Do zadań nauczyciela sprawującego opiekę nad świetlicą należy realizacja zadań świetlicy, prowadzenie dokumentacji świetlicy, a przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo dzieci.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zsp3@knurow.edu.pl

32 235 27 35
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 3
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej