Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pilski, Wiktorówko, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel świetlicy w szkole podstawowej

Wymagania:
kwalifikacje pedagogiczne

Zakres obowiązków:
opieka świetlicowa nad uczniami dowożonymi do szkoły

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp_wiktor@o2.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
534011350
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIKTORÓWKU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • przedszkole
    Wymysłowo (Wielkopolskie) Wakat 36
    Opis oferty pracy:OPIS Publiczne Przedszkole zatrudni na stanowisko: Nauczyciel w Publicznym Przedszkolu Nibylandia w Wymysłowie zatrudniony na KPWymagania:Wymagania: 1. Studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego. 2. Spełnianie warunków zdrow...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Zalasewo (Wielkopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie z ukończonym kierunkiem pedagogika specjalna. Praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę. Zainteresowane osoby prosi...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Gostyń (Wielkopolskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia niepełnosprawnego w klasie 7.Wymagania:Ukończone studia, przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Prosimy o przesłanie CV na emaila: sekretar...