Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: żagański, Żagań, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela świetlicy.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza lub inne przedmiotowe uprawniające do pracy w świetlicy szkolnej.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć świetlicowych, opieka nad dziećmi w wieku od 7 do 15 lat, organizowanie ciekawych wydarzeń świetlicowych, tworzenie dekoracji, opieka podczas obiadów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
psp2@um.zagan.pl

684781680
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. 11 LUBUSKIEJ DYWIZJI KAWALERII PANCERNEJ W ŻAGANIU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej