Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-05-09
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: gorzowski, Janczewo, Lubuskie, Polska
Szkoła Podstawowa w Janczewie poszukuje wychowawcy świetlicy. Wymiar zatrudnienia to 12 godzin tygodniowo. Umowa o pracę od 01.09.2024 roku na czas określony (do dnia 31 sierpnia 2025 roku).

Wymagania:
Studia I stopnia lub studia magisterskie II stopnia na kierunku nauczycielskim, przygotowanie pedagogiczne. Studia podyplomowe z nauczania dowolnego przedmiotu. lub pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:
wychowawca świetlicy szkolnej - wymiar 12 godzin tygodniowo

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spjanczewo@wp.pl

957287530
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W JANCZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej