Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-08-16
  • Miejsce: chojnicki, Chojnice, Pomorskie, Polska
Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Chojnicach zatrudni na zastępstwo od 1 września 2024 r. nauczyciela bibliotekarza na okres 3 lat.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowanego stanowiska.

Zakres obowiązków:
Gromadzenie i katalogowanie zbiorów, systematyczne udostępnianie i ewidencjonowanie zbiorów w wypożyczalni oraz kompletów podręczników dla uczniów, prowadzenie różnych form inspiracji czytelnictwa i rozwijanie kultury czytelniczej uczniów (gazetki, wystawki, konkursy).

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@katolik.chojnice.pl

523977087
Nazwa placówki: KATOLICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W CHOJNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo