Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: tatrzański, Rzepiska, Małopolskie, Polska
Zastępstwo za bibliotekarza do 6 grudnia 2024- 4 godziny tygodniowo. Praca w dwóch budynkach.

Wymagania:
Studia magisterskie lub studia podyplomowe oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Wszystkie czynności w zakresie pracy biblioteki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sprzepiska@gbt.edu.pl

691159959
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPISKACH
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo