informatyki, przedmiotów zawodowych informatycznych

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: świebodziński, Zbąszynek, Lubuskie, Polska
Nauczyciel informatyki w Technikum, LO oraz szkole branżowej oraz przedmiotów zawodowych informatycznych realizowanych na poziomie Technikum (Technik informatyk) .

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym lub doświadczenie w zawodzie (możliwość zatrudnienia jako specjalisty na podstawie prawa oświatowego).

Zakres obowiązków:
Realizacja podstawy programowej kształcenia w zawodzie Technik informatyk oraz podstawy programowej kształcenia ogólnego z przedmiotu informatyka.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zst@zbaszynek.pl lub
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II
ul. Kolejowa 4
66-210 Zbąszynek

tel. 68 38 49 395 lub 608 551 522
Nazwa placówki: CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO IM. JANA PAWŁA II W ZBĄSZYNKU
Przedmiot/Stanowisko: informatyki, przedmiotów zawodowych informatycznych