Logopeda

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pyrzycki, Pyrzyce, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
przedszkole zatrudni logopedę do prowadzenia zajęć logopedycznych

Wymagania:
Kierunkowe

Zakres obowiązków:
Diagnoza, terapia, profilaktyka logopedyczna.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pyrzycep4@wp.pl
Przedszkole Publiczne nr 4 w Pyrzycach ul. Zabytkowa 50 74-200 Pyrzyce

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
915701886
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 4 W PYRZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel fizyki
    Szczecin (Zachodniopomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:VI Liceum Ogólnokształcące poszukuje pracownika na stanowisku fizyka na poziomie podstawowym / rozszerzonym. Wymiar zatrudnienia do ustalenia.Wymagania:min. licencjat z fizyki + spec. nauczycielskaZakres obowiązków:Nauczanie fizyki ...
  • Nauczyciel matematyki
    Racimierz (Zachodniopomorskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Do naszej kameralnej, wiejskiej szkoły poszukujemy pasjonata/pasjonatkę matematyki, dla których inspirowanie dzieci swoim przedmiotem to przyjemność. Docelowemu nauczycielowi gmina oferuje mieszkanie w jednej z naszych wsi.Wymagania...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Koszalin (Zachodniopomorskie) Zastępstwo 26
    Opis oferty pracy:Zatrudnię wychowawcę świetlicy szkolnej na zastępstwo w roku szkolnym 24/25Wymagania:Przygotowanie pedagogiczneW razie pytań zapraszamy do kontaktu:poczta@sp4koszalin.pl