Nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
VI Liceum Ogólnokształcące poszukuje pracownika na stanowisku fizyka na poziomie podstawowym / rozszerzonym. Wymiar zatrudnienia do ustalenia.

Wymagania:
min. licencjat z fizyki + spec. nauczycielska

Zakres obowiązków:
Nauczanie fizyki w kl. 1-4 szkoły ponadpodstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@lo6.szczecin.pl

(91)484-60-88
Nazwa placówki: VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA CZARNIECKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki