Logopeda

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Radzewo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku logopedy w szkole podstawowej z oddziałami "zerowymi".

Wymagania:
Pełne kwalifikacje do wykonywanego zawodu.

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela nieprzedmiotowca - logopedy
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA WÓJKIEWICZA W RADZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Parkowo (Wielkopolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla psychologa w PrzedszkoluWymagania:Wymagane jest posiadanie odpowiedniego poziomu wykształcenia i uprawnieńZakres obowiązków:Realizacja zadań z zakresu PPP zgodnie z MENWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyła...
  • Psycholog
    Rosocha (Wielkopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa 2 godziny w tygodniu.Wymagania:- Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne. -Łatwość nawiązywania kontaktó...
  • Nauczycuel wychowania przedszkolnego
    Siekierki Wielkie (Wielkopolskie) Wakat 40
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego na cały etat na umowę o pracę od września 2024 r.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Biuro@pozytywka.org.pl