Logopeda

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: m. Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Wymagania:
nauczyciel dyplomowany

Zakres obowiązków:
zajęcia logopedyczne z grupami dzieci

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
146213706
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 29 IM. MARII KONOPNICKIEJ W TARNOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Logopeda
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Gromiec (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Stanowisko psychologa szkolnegoWymagania:studia magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Czynności i zadania w zakresie pełnienia funkcji psychologa w szkole podstawowej i przedszkolu.Wymagane dokumenty aplikacy...
  • Logopeda
    Bibice (Małopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela logopedę.Wymagania:Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.Zakres obowiązków:Prow...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Bibice (Małopolskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela współorganizującego dla ucznia z autyzmem.Wymagania:Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od n...