Psycholog

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: chrzanowski, Gromiec, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko psychologa szkolnego

Wymagania:
studia magisterskie oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Czynności i zadania w zakresie pełnienia funkcji psychologa w szkole podstawowej i przedszkolu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspgromiec@interia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
32 733 89 33
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM. MARII KONOPNICKIEJ W GROMCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Bibice (Małopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela logopedę.Wymagania:Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.Zakres obowiązków:Prow...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Bibice (Małopolskie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Dyrektor szkoły zatrudni nauczyciela współorganizującego dla ucznia z autyzmem.Wymagania:Kwalifikacje zgodnie z Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od n...
  • Psycholog
    Książ Wielki (Małopolskie) Wakat 14
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa.Wymagania:wykształcenie wyższe mgr psychologii, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Wszystkie czynności i zadania w zakresie pełnieni funkcji psychologaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy p...