Nauczyciel biologii

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: dębicki, Mokre, Podkarpackie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel biologii

Wymagania:
zgodne z przepisami prawa oświatowego

Zakres obowiązków:
nauczyciel biologii w szkole podstawowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pspmokre@op.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. kontaktowy: 14 68 24 974
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM ADAMA MICKIEWICZA W MOKREM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel biologii
Liczba godzin (w tygodniu): 5
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka hiszpańskiego
    Rzeszów (Podkarpackie) Wakat 15
    Opis oferty pracy:nauczyciel języka hiszpańskiegoWymagania:wymagania zgodne z prowadzeniem lekcji języka hiszpańskiego w szkole podstawowejZakres obowiązków:Karta NauczycielaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@sp16.r...
  • Pedagog
    Dębica (Podkarpackie) Zastępstwo 9
    Opis oferty pracy:Pedagog szkolnyWymagania:Kwalifikacje do pełnienia funkcji pedagoga szkolnegoZakres obowiązków:Zgodnie z przepisami prawa oświatowegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kopernik.dyrektor@zsnr4.edu.plW razie pyt...
  • Psycholog
    Ruda Łańcucka (Podkarpackie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:psycholog szkolnyWymagania:zgodne do zajmowanego stanowiskaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:wymagane dokumenty aplikacyjne proszę przysyłać na adres sp_rl@nowasarzyna.euW razie pytań zapraszamy do kontaktu:1...