nauczyciel edukacji przedszkolnej

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: ostródzki, Miłomłyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Zatrudnienie nauczyciela/ki edukacji przedszkolnej do pracy w Punkcie Przedszkolnym "Kubusiowo" w Publicznej Szkole Podstawowej w Miłomłynie w wymiarze pełnego etatu, z możliwością otrzymania godzin ponadwymiarowych.

Wymagania:
Ukończone studia z edukacji wczesnoszkolnej / przedszkolnej; przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Nauczanie dzieci w Punkcie Przedszkolnym "Kubusiowo". Udzielanie wsparcia psychologicznego - pedagogicznego dzieciom, które tego wymagają. Reagowanie na bieżące problemy związane z zachowaniem dzieci. Prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy nauczyciela punktu przedszkolnego. Uczestniczenie w posiedzeniach rady pedagogicznej, spotkaniach zespołów, szkoleniach. Współpraca z rodzicami uczniów. Doskonalenie własnego warsztatu pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Publiczna Szkoła Podstawowa 14-140 Miłomłyn, ul. Pasłęcka 15

tel. 896413123
e-mail: spmilomlyn@gmail.com
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY I DP IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel edukacji przedszkolnej