Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: słubicki, Słubice, Lubuskie, Polska
Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach zatrudni nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pedagogika specjalna (oligofrenopedagogika), mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi

Zakres obowiązków:
Praca z dziećmi na I etapie edukacyjnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
69-100 Słubice, ul. Niepodległości 23
lub na adres mailowy: sosw.powiatslubicki.pl

tel. 95 758 23 02
lub 573 450 220
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W SŁUBICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej