Nauczyciel fizyki i informatyki

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: rycki, Dęblin, Lubelskie, Polska
stanowisko nauczyciela fizyki (nauczanie w zakresie rozszerzonym) w liceum ogólnokształcącym; mile widziane kwalifikacje do nauczania informatyki

Wymagania:
kwalifikacje do nauczania fizyki w liceum ogólnokształcącym

Zakres obowiązków:
-realizowanie zadań związanych ze stanowiskiem nauczyciela fizyki,
-realizacja efektywnego procesu dydaktycznego związanego z nauczanym przedmiotem, prowadzenie zajęć na wysokim poziomie merytorycznym i metodycznym,
-prawidłowe i systematyczne prowadzenie dokumentacji nauczyciela,
-wychowanie młodzieży i kształtowanie właściwych postaw moralnych, obywatelskich, patriotycznych,
-sprawowanie opieki nad powierzonymi uczniami,
-systematyczne poszerzanie i aktualizacja własnej wiedzy i umiejętności zawodowych, wzbogacanie i modernizacja własnego warsztatu pracy,
-wspieranie i udzielanie pomocy uczniom w ich rozwoju i przezwyciężaniu niepowodzeń,
-udzielanie informacji rodzicom i współpraca z nimi w sprawach związanych z uczniami,
-przestrzeganie zasad kultury współżycia w środowisku szkolnym i poza szkołą,
-aktywne uczestniczenie w pracach Rady Pedagogicznej oraz wykonywanie poleceń przełożonych,
-dbałość o mienie i dobry wizerunek szkoły.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Ogólnokształcące Liceum Lotnicze,
ul. 2 Pułku Kraków 5
08-521 DĘBLIN

z-ca dyrektora ds. dydaktycznych - tel. 606 22 88 78
sekretariat - 261 519 702
Nazwa placówki: OGÓLNOKSZTAŁCĄCE LICEUM LOTNICZE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel fizyki i informatyki