Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: bialski, Kodeń, Lubelskie, Polska
oferta dotyczy zatrudnienia w pełnym wymiarze etatu (20 godz.) nauczyciela współorganizującego kształcenie dziecka z niepełnosprawnością (spektrum autyzmu) w grupie 6-latków.

Wymagania:
nauczyciel posiadających kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia dzieci/uczniów niepełnosprawnych ze spektrum autyzmu.

Zakres obowiązków:
określony w § 7 ust. 7 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym (tekst jedn.: Dz.U. z 2020 r., poz. 1309)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zespół Placówek Oświatowych w Kodniu, ul. 1-go Maja 27; 21-509 Kodeń
email: zpo@zpokoden.pl

83 375 41 53; 83 375 01 03
Nazwa placówki: ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami