nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-03-29
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Zespół Szkół Elektrycznych zatrudni od 01 września 2024r. nauczyciela fizyki w wymiarze 18/18 na rok szkolny 2024/2025r.

Wymagania:
studia wyższe w zakresie fizyki, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczanie fizyki w Techniku i Szkole Branżowej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@elektryk.gorzow.pl
p.szewczykowska@zsegw.pl

tel.(95) 722 36 39
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH IM. MAJORA HENRYKA SUCHARSKIEGO W GORZOWIE WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki