nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ochota, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel fizyki w klasach 7 i 8 po 2 godziny

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne i przedmiotowe

Zakres obowiązków:
praca w godzinach 8-13 do uzgodnienia

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.sp302@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
22 468 26 69
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W MAZOWIECKIM CENTRUM NEUROPSYCHIATRII SPECJALNA NR 302
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel j. angielskiego
    Mariańskie Porzecze (Mazowieckie) Zastępstwo 24
    Opis oferty pracy:Nauczyciel j. angielskiego - zastępstwo na rok szkolny 2024/2025.Wymagania:Wymagane kwalifikacje do nauczania j. angielskiego w przedszkolu i na wszystkich poziomach szkoły podstawowej.Zakres obowiązków:Oddziały przedszkolne - 2 god...
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej/przedszkolnej
    Klembów (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. gen. dyw. Franciszka Żymirskiego w Klembowie, zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej
  • Nauczyciel przedszkola
    Dziekanów Leśny (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku nauczyciela dzieci przedszkolnychWymagania:Wymagane wykształcenie wyższe z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym lub ukończony Zakład Kształcenia Nauczycieli w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w...