nauczyciel fizyki

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: lubiński, Lubin, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczanie fizyki w klasie VII. Umowa zlecenie. Wynagrodzenie do uzgodnienia

Wymagania:
wyksztalcenie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
nauczanie fizyki w klasie VII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola@zielonaedukacja.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 797406777
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA ZIELONA SZKOŁA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel fizyki
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka niemieckiego
    Lubin (Dolnośląskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:Nauczanie języka niemieckiego w klasie VII-umowa zlecenie. Wynagrodzenie do uzgodnieniaWymagania:wykształcenie kierunkowe, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:nauczanie w klasie VIIWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prze...
  • Nauczyciel języka niemieckiego
    Psary (Dolnośląskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Psarach zatrudni od 01.09.2024 r. nauczyciela języka niemieckiego dla uczniów klas 7-8 w wymiarze godzin 6/18 etatu. Wymagane wykształcenie kierunkoweWymagania:Kwalifikacje do prowadze...
  • Wychowawca w młodzieżowym ośrodku socjoterapii
    Walim (Dolnośląskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Praca w 12 osobowej grupie wychowawczej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF w Walimiu.Wymagania:Zatrudnienie dla osoby posiadającej wykształcenie wyższe zgodne z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wy...