nauczyciel j. polski

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Nauczyciel języka polskiego z ewentualną funkcją wychowawcy w kl. 4-8 w Szkole Podstawowej nr 168 im Czesława Niemena z oddziałami dwujęzycznymi w Warszawie (Saska Kępa).
Oferta pracy będzie aktualna do momentu wyłonienia kandydata /zatrudnienia nauczyciela na stanowisku podanym w niniejszym ogłoszeniu. Rekrutacja odbywa się na bieżąco. Rozmowy z potencjalnymi Pracownikami umawiane są bezzwłocznie po napłynięciu nowych kandydatur - zachęcamy do jak najszybszego wysłania CV. Oferta może być zakończona przed terminem ostatecznym składania dokumentów.
Na rozmowę o pracę prosimy zgłaszać się w ustalonym terminie, a w przypadku braku możliwości przybycia o zawiadomienie o tym fakcie pracownika sekretariatu szkoły pod numerem telefonu: 22 617 63 28.
Prosimy również, aby na rozmowę zabrać ze sobą:
1. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
2. Akt nadania stopnia awansu zawodowego.

Wymagania:
Magister lub licencjat z przygotowaniem pedagogicznym i kwalifikacjami do nauczania j. polskiego.

Zakres obowiązków:
nauczanie j. polskiego, ewentualne wychowawstwo, prowadzenie zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z j.polskiego, prowadzenie koła polonistycznego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp168@eduwarszawa.pl

22 617 63 28
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 168 IM. CZESŁAWA NIEMENA
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel j. polski