Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wilanów, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnienie od 01.09.2024 r. na stanowisku nauczyciela języka angielskiego.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym lub licencjat i przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp169@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 228429989
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 169 IM. ORŁA BIAŁEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 18
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Raszyn (Mazowieckie) Wakat 13
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego w Raszynie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela-wychowawcę świetlicy w pełnym wymiarze godzin. Oferty prosimy przesyłać na podany adres mailowy.Wymagania:Wykształcenie wyższ...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Ochota (Mazowieckie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 23 w Warszawie zatrudni na rok szkolny 2024/2025 nauczyciela świetlicy w pełnym wymiarze godzin, posiadającego wykształcenie wyższe zawodowe albo magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Zapewniamy...
  • Psycholog
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 57 "Grochowiaczek" w Warszawie na Pradze Południe zatrudni od 01 maja 2024 r. psychologa w ramach nowych regulacji zatrudniania nauczycieli specjalistów w przedszkolach i szkołach.Wymagania:psychologia z przygotowanie...