nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: bieruńsko-lędziński, Imielin, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauka języka angielskiego w Przedszkolu

Wymagania:
Posiadanie kwalifikacji do nauki języka angielskiego w Przedszkolu

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z języka angielskiego w grupach 3 do 5 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@przedszkole1.imielin.pl

322256117
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W IMIELINIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo