nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: poznański, Robakowo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Poszukujemy kreatywnego nauczyciela języka angielskiego

Wymagania:
wykształcenie pedagogiczne i uprawnienia do nauczania języków obcych

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych w przedszkolnych oraz w dwóch grupach żłobkowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
info@wesolerobaczki.com.pl

664474880
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE WESOŁE ROBACZKI W ROBAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 7