Nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Umowa na zastępstwo na rok szkolny 2024/2025

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Nauczyciel przedmiotu

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.sp279@gmail.com

22 810 35 44
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 279 IM. BATALIONÓW AK "GUSTAW" I "HARNAŚ"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 9
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo