nauczyciel języka angielskiego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: opolski, Górki, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w przedszkolu.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, kwalifikacje do nauczania języka angielskiego, przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Nauczanie języka angielskiego w przedszkolu 3x30 min

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
adres e-mail: pp@przedszkole-gorki.pl

77 474876
695446052
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W GÓRKACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka angielskiego
Liczba godzin (w tygodniu): 1