Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Zatrudnienie na stanowisku nauczyciela wychowania do życia w rodzinie w roku szkolnym 2023/2024 w niepełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania:
Ukończone studia wyższe lub podyplomowe nadające uprawnienia do nauczania wychowania do życia w rodzinie, przygotowanie pedagogiczne , umiejętności w zakresie IT, w tym obsługa komputera, tablicy interaktywnej, oprogramowania multimedialnego i umiejętność wykorzystywania ich w procesie projektowania i realizacji zajęć z uczniem.

Zakres obowiązków:
Realizacja obowiązków nauczyciela wychowania do życia w rodzinie zgodnie z planem lekcji, uczestnictwo w organizowanych przez szkołę posiedzeniach Rady Pedagogiczne, szkoleniach, warsztatach, spotkaniach z rodzicami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@psp10opole.eu

774744080
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 2