nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: opolski, Przywory, Opolskie, Polska
Przedszkole Publiczne w Przyworach zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Zatrudnienie od 01/09/2024r. na zastępstwo.

Wymagania:
kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego - wyższe studia mgr z zakresu wychowania przedszkolnego, przygotowanie pedagogiczne, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

Zakres obowiązków:
realizacja zadań wynikających z podstawy programowej wychowania przedszkolnego, opieka i wspieranie rozwoju podopiecznych, partnerska współpraca z rodzicami wychowanków oraz ze specjalistami różnego typu, organizacja wydarzeń przedszkolnych, planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo - dydaktycznej

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dostarczyć osobiście do placówki lub przesłać na adres poczty elektronicznej: pp.przywory@wp.pl

774643360 lub 663911694
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W PRZYWORACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo