Nauczyciel języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Robakowo, Wielkopolskie, Polska
możliwość uzupełnienia etatu dodatkowymi godzinami (w przypadku posiadania dodatkowych kwalifikacji lub w świetlicy szkolnej).

Wymagania:
Wymagania: zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
nauczanie j. niemieckiego w klasach VII-VIII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sprobakowo.kornik.pl

61/8171172
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W ROBAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel języka niemieckiego
Liczba godzin (w tygodniu): 8