nauczyciel języka polskiego

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: wąbrzeski, Jarantowice, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Szkoła Podstawowa w Jarantowicach zatrudni nauczyciela języka polskiego w niepełnym wymiarze. Jest możliwość uzupelnienia etatu do pełnego wymiaru.

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
nauczanie języka polskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@spjarantowice.edu.pl

56 6886649
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W JARANTOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel języka polskiego