Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-01-10
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie, Polska
Dyrektor LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie zatrudni nauczyciela matematyki od 1 września 2024 roku.

Wymiar zatrudnienia: etat plus godziny ponadwymiarowe (od 18 do 27h)

Dokumenty proszę przesyłać na adres: sekretariat.lo75@eduwarszawa.pl

Wymagania:
Kwalifikacje opisane w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 poz. 2102).

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z uczniami, udział w zebraniach rady pedagogicznej, prowadzenie konsultacji, doskonalenie zawodowe, obecność na zebraniach i dniach otwartych i inne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.lo75@eduwarszawa.pl

22 841 42 66 wew. 23
Nazwa placówki: LXXV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA III SOBIESKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki