Nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: tatrzański, Biały Dunajec, Małopolskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela - zajęcia indywidualne dla ucznia z orzeczeniem

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela matematyki

Zakres obowiązków:
Zajęcia indywidualne z uczniem z orzeczeniem w kl. VII

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
bialydunajec.sp2@gmail.com

Numer tel. 18 20 73 129
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo