nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wawer, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel matematyki w szkole przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe i ukończenie resocjalizacji lub socjoterapii

Zakres obowiązków:
zgodnie z zakresem obowiązków nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mos8@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII NR 8
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel wf
    Łomianki (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel wfWymagania:przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:nauczyciel wfWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp1@edulomianki.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:227511554
  • nauczyciel-wychowanie przedszkolne
    Wesoła (Mazowieckie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 434 "Na Górce" mieści się w Warszawie w dzielnicy Wesoła, ul 1 Praskiego Pułku 116. Możliwe zatrudnienie osoby będącej na ostatnim roku studiów (za zgodą kuratorium). Liczbę godzin można dopasować wedle preferencji (2...
  • nauczyciel
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 19
    Opis oferty pracy:Dzień dobry, Poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnego na 19,5/25 etatu w grupie 3 latków. Idealna kandydatka lub kandydat oprócz wykształcenia kierunkowego powinien posiadać serdeczne i otwarte podejście wobec dzieci równie...