nauczyciel matematyki

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel matematyki w klasach 4-8.
Są to dwa etaty z możliwością otrzymania nadgodzin.

Wymagania:
Na poziomie klas 4-6 w szkole nie stawia się stopni cyfrowych, zastępując stopnie informacją zwrotną. Poszukujemy nauczycieli gotowych podjąć się wyzwania i zmieniać szkołę tak, by uczniowie nabywali umiejętności przydatne w życiu.

Zakres obowiązków:
Nauczanie matematyki.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp20@edu.gorzow.pl

957229455 lub 667659331
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W GORZOWIE WLKP.
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel matematyki