Nauczyciel przedszkola

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-08-23
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel w oddziale przedszkolnym.

Wymagania:
Studia wyższe magisterskie, pedagogika przedszkolna / wczesnoszkolna.

Zakres obowiązków:
Opieka nad dziećmi i inne wynikające z Karty Nauczyciela i Kodeksu Pracy i Prawa Oświatowego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariatzso35@gmail.com

887-203-406 lub 12 654-90-77 w 11
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 13 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel przedszkola