Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-05-01
  • Miejsce: wielicki, Węgrzce Wielkie, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel wspomagający w pierwszej klasie integracyjnej

Wymagania:
Wykształcenie-mgr pedagogiki, oligofrenopedagogika

Zakres obowiązków:
Wspomaganie uczniów posiadających orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego oraz prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z tymi uczniami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolawegrzcewielkie@gmail.com

12 251 13 73 w. 21
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W WĘGRZCACH WIELKICH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami