Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-06-15
  • Miejsce: ełcki, Ełk, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Miejskie Przedszkole "Bajka" w Ełku poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela wspomagającego proces kształcenia do pracy w oddziale integracyjnym na umowę o pracę na pełny etat 20/20.
Praca od 01.09.2024r.

Wymagania:
- Wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym: studia magisterskie w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia magisterskie na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie pedagogiki specjalnej lub oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne.
- Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.
- Wysoka kultura osobista.
- Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
- Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.
- Życzliwość, pełne rozumienia potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz zintegrowanych działań i zajęć określonych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego;
- Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami i specjalistami pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami, niedostosowanymi oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym;
- Udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne oraz nauczycielom, specjalistom i wychowawcom grup;
- Prowadzenie zajęć odpowiednich ze względu na indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne wychowanków, np. zajęcia rewalidacyjne, resocjalizacyjne i socjoterapeutyczne itp.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail przedszkola: przedszkole-bajkaelk@wp.pl lub osobiście do MP "Bajka", ul. Popiełuszki 6 w Ełku.

877326471 (23) lub 877326740
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE "BAJKA" W EŁKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami