Psycholog

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: bartoszycki, Bartoszyce, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Zatrudnimy psychologa- liczba godzin realizowanych w roku szkolnym 2023/2024 na danym stanowisku 8,5/22 etatu ( 0,38 etatu)
Chętnie zatrudnimy w kolejnym roku szkolnym 2024/2025 w wymiarze 0, 5 etatu ( 11/22 etatu)

Wymagania:
studia magisterskie w zakresie psychologii, posiadanie przygotowania pedagogicznego

Zakres obowiązków:
Zgodnie ze stanowiskiem: diagnozowanie dzieci, udzielanie wsparcia, prowadzenie dokumentacji, uczestniczenie w spotkaniach

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Publiczne nr 9 w Bartoszycach
ul. Nad Łyną 5A
11-200 Bartoszyce
lub
przedszkolenr9@op.pl

89 763 35 96
lub
531858403
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 9 W BARTOSZYCACH
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8