Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: pruszkowski, Raszyn, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Cypriana Godebskiego zatrudni od nowego roku szkolnego 2024/2025 nauczyciela współorganizującego kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami.
Oferty prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Wymagania:
Wykształcenie o kierunku: oligofrenopedagogika, pedagogika specjalna, socjoterapia lub surdopedagogika

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia specjalnego ucznia niepełnosprawnego, realizacja zajęć rewalidacyjnych i specjalistycznych, konsultacje dla uczniów lub ich rodziców, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, przygotowywanie pomocy dydaktycznych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkola_raszyn@vp.pl

739 005 991 - Dyrektor Szkoły
(22) 715 99 10 - Sekretariat
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. CYPRIANA GODEBSKIEGO W RASZYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami