Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wołomiński, Stare Załubice, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne w grupie pięciolatków. Praca w godzinach 8.30-13.30.

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej lub nauczania włączającego, mile widziane kwalifikacje z zakresu terapii osób z autyzmem

Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków zgodzie z treścią Rozporządzenia MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r.:
prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć przedszkolnych oraz wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami realizowanie zintegrowanych działań i zajęć określonych w IPET,
uczestniczenie w zajęciach przedszkolnych prowadzonych przez innych nauczycieli oraz w zintegrowanych działaniach i zajęciach, określonych w programie, realizowanych przez nauczycieli i specjalistów,
udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia oraz specjalistom realizującym zintegrowane działania i zajęcia, określone w programie, w doborze form i metod pracy z uczniami niepełnosprawnymi,
prowadzenie zajęć odpowiednich ze względu na indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne uczniów, w szczególności zajęcia rewalidacyjne

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spzalubice@radzymin.pl
(w temacie maila prosimy wpisać: CV - nauczyciel współorganizujący

telefon: 22 761 71 22
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W STARYCH ZAŁUBICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami