Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-07-10
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Praca dla nauczyciela współorganizującego kształcenie dzieci z niepełnosprawnościami w oddziale integracyjnym.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym. Kierunek - Pedagogika specjalna.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia, wychowania i opieki dzieci w wieku przedszkolnym w oddziale integracyjnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ppi51@ppi51.opoleprzedszkole.pl

774555858
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE INTEGRACYJNE NR 51 W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo