Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 384 "Tajemniczy Ogród" zatrudni od 1 września 2024 nauczyciela współorganizującego kształcenie ucznia z o potrzebie kształcenia specjalnego

Wymagania:
Wymagania: wykształcenie kierunkowe i stosowne uprawnienia, komunikatywność, umiejętność współpracy z zespołem nauczycielskim oraz specjalistami, kreatywność, pogodne i życzliwe nastawienie do dzieci, kadry oraz rodziców. gotowość o odpowiedzialne podejście do ciągłości frekwencji w pracy.

Zakres obowiązków:
Praca z dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub wyzwaniami przejściowymi, realizacja zaleceń i współtworzenie dokumentacji IPET, WOPFU, współpraca z zespołem nauczycielskim i specjalistami, utrzymywania wspierających relacji z rodzicami dzieci objętych opieką.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p384@eduwarszawa.pl
lub
KRaczkowska@eduwarszawa.pl

nr tel: (22) 613 68 00
502 269 155
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 384 "TAJEMNICZY OGRÓD"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami