Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-05-20
  • Miejsce: m. Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
stanowisko nauczyciel współorganizujący proces edukacji w klasach młodszych

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek z zakresu pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
praca edukacyjna, wychowawcza, integracyjna, współpraca z psychologiem, pedagogiem, pedagogiem specjalnym i nauczycielami oraz rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp25@elblag.eu lub w sekretariacie szkoły

55 625 87 20 lub osobiście
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W ELBLĄGU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo