Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel posiadający kwalifikacje do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, niepełnosprawnościami ruchowymi typu afazja

Zakres obowiązków:
Praca z uczniami w klasie pierwszej
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODZ. INTEGRACYJNYMI IM. KAROLA MUSIOŁA W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Liczba godzin (w tygodniu): 20
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Bibliotekarz
    Pokrzywnica (Opolskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Bibliotekarz w Zespole szkolno-Przedszkolnym w Pokrzywnicy w wymiarze 8/30Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola.pokrzywnica@wp.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:774820147
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Krasiejów (Opolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Praca dydaktyczno - opiekuńczo - wychowawcza z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje do prowadzenia zajęć z języka angielskiego, logopedii, terapii pedagogicznej.Wymagania:Wyższe studia magisterskie na ...
  • Nauczyciel języka polskiego
    Komorniki (Opolskie) Wakat 27
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiegoWymagania:Studia wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:nauczyciel języka polskiegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@pspkomorniki.pl lub Szk...