Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: średzki, Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie- autyzm w tym z zespołem Aspergera

Wymagania:
Studia magisterskie z pedagogiki specjalnej z przygotowaniem pedagogicznym lub ukończone studia podyplomowe z zakresu spektrum autyzmu i oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
wspomaganie procesu kształcenia uczniów

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp2sroda.pl

tel. 61 285 23 75, 605 655 322
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami